Мозаїчна фарба для стін трімколор, мультиколор

Мозаїчна фарба для стін трімколор, мультиколор

Нанесення вручну мозаїчної фарби для стін

Відійти вбік від класичних прийомів при проведенні робіт з декоративного оформлення приміщень допоможуть мозаїчні фарби для стін. Це сучасний оздоблювальний матеріал, в провадженні якого використані інноваційні технології.

Область застосування і гідності музичних фарб

Мозаїчні фарби для стін мають унікальний склад, що забезпечує їм широкий спектр застосування. Це покриття допускається використовувати на різних поверхнях: дереві, гіпсокартоні, металі, цегляній або бетонній основі. Дивовижне поєднання водно-акрилового латексного розчину і капсул з фарбою різних відтінків відкриває широкі перспективи для реалізації дизайнерських рішень. Використання подібної суміші в обробці для стін здатне будь-яке приміщення перетворити до невпізнання, перетворивши його в вишукану зону для роботи або відпочинку.

Капсули, що містяться в мозаїчної фарбі, в залежності від своєї структури забезпечують різні види покриттів: це може бути блискуча, матова або перламутрова поверхню. Самі вкраплення також відрізняються по конфігурації. Їх форма варіюється від класично круглої, до ромбів, зірок або дощових крапель.

Мозаїчна фарба для стін має масу переваг:

 • Відсутність різкого або відразливого запаху дозволяє застосовувати її без евакуації мешканців на тривалий час.
 • Короткочасний період висихання після нанесення.
 • Відповідає всім стандартам екологічної безпеки. Це дає можливість використовувати її в дитячих або лікувальних закладах.
 • Догляд за поверхнею, оформленої даним матеріалом, не приносить серйозних клопотів. Високий рівень вологостійкості дозволяє обробляти стіни побутовими миючими засобами.
 • Створює стійку захист поверхні. Цьому сприяє спеціальний адгезивний склад.
 • Вона не схильна до впливу сонячних променів, це забезпечує тривале збереження насиченості кольору.
 • Нанесення мозаїчної фарби на нерівну стіну дозволяє візуально приховати існуючі дефекти. Особливо це притаманно перламутровим версіями.
 • Легка текстура поверхневого шару забезпечує проходження вологих потоків і не дозволяє з'являтися цвілі.
 • Володіє високим рівнем пожежної безпеки.

Випадкове пошкодження поверхневого шару не є причиною повної заміни покриття. Мозаїчна фарба легко відновлюється, досить підібрати необхідний відтінок і зафарбувати з'явився дефект.

Підготовчі дії і варіанти нанесення

Завдяки високій адгезії нанесення мозаїчної фарби на стіну забезпечує гарну й рівну поверхню. Для цього потрібно правильно підготувати основу:

 • Бруд і пил очистити, відшаровуються фрагменти видалити, нерівності та тріщини зашпаклювати.
 • Використовуючи дрібну наждачний папір ошкурить поверхню.
 • Обробити стіну шаром акрилової грунтовки, витримати період для її проникнення і просихання.
 • Нанести на площину шар білого або колерованной водоемульсійною розчину, залишити для висихання.
 • Приступити до нанесення декоративного покриття.

У разі, коли стіна раніше була пофарбована, підстава очищається з використанням металевої щітки. Потім проводяться аналогічні дії – обробка ґрунтовкою, покриття шаром водоемульсійною суміші і в ув'язненні нанесення мозаїчної фарби для стін.

Якщо покриття має пористу структуру, процесу нанесення передує використання спеціальних засобів. Для цього після ошкуривания поверхні застосовується праймер, після чого стіни обробляються водоемульсійні розчином, а потім фінішний етап у вигляді нанесення мозаїчної фарби.

Нанесення мозаїчної фарби на металеву основу має свої нюанси:

 • з площини видаляються жирові відкладення і залишки іржі;
 • підставу ошкурівать;
 • проводиться обробка спеціальним антикорозійним покриттям.

Рекомендується використовувати ґрунтовку, праймер і мозаїчні фарби одного виробника.

Залежно від розмірів оброблюваної площі і бажаного кінцевого результату, нанесення декоративного шару здійснюється вручну або з використанням фарбопультів, компресорів або аерографів. Подробиці процесу будуть описані при розгляді музичних фарб різних марок.

Види музичних фарб

Асортимент музичних фарб на сучасному ринку будівельних матеріалів досить широкий. Уявімо найбільш популярні варіанти.

Мозаїчна фарба «Трімколор» відноситься до бюджетної версії оздоблювальних матеріалів. Її застосовують для оформлення стін, стель і окремих елементів архітектурних конструкцій всередині приміщення. Даним складом дозволяється покривати площині, виконані з гіпсокартону, азбестоцементних і цементно-стружкових плит, фанери, дерева, ДВП і ДСП і інших матеріалів. Технологічні властивості дозволяють застосовувати її в житлових, офісних і адміністративних будівлях. Завдяки унікальному складу, «Трімколор» можна експлуатувати при температурному режимі від -40 о С до +50 о С, що відкриває перспективи для нанесення на фасади будівель. При цьому виникає необхідність додаткового покриття із застосуванням лаку «Трімстрой».

Попередня обробка стін проходить з дотриманням всіх умов, запропонованих для нанесення мозаїчних фарб. Грунтовка сушиться не менше доби при температурі не нижче 20 о С. Перед нанесенням «Трімколор» слід плавно перемішати, в разі необхідності розбавити водою (не більше 5% від загального обсягу). Застосування високошвидкісних пристроями, заборонено. Це здатне привести до руйнування капсул. У перервах між експлуатацією ємності з сумішшю обов'язково закриваються.

Нанесення мозаїчної фарби на стіни проводиться пульверизатором, в процесі роботи пістолет знаходиться під прямим кутом в 50 см від стіни. Для різної інтенсивності фарбування необхідно змінити один з параметрів: відстань до поверхні, тиск або діаметр сопла розпилювача.

Мультиколор «Мультимікс»

Мозаїчна фарба мультиколор «Мультимікс» застосовується для внутрішньої обробки. Розчини випускаються двокольорові або багатобарвні. Крім цементної штукатурки, бетонних та металевих поверхонь, нанесення можливо виробляти на пластик і кераміку. Підготовка площині і напилення мультиколор «Мультимікс» здійснюється аналогічним способом, передбаченим для інших музичних фарб. Після роботи використані інструменти очищаються промиванням в теплій воді. Невикористану суміш допускається утилізувати як звичайні побутові відходи з огляду на її екологічної безпеки.

Мозаїчна фарба тінтофлекс представлена ​​трьома колекціями квітів: в пастельних тонах, в контрастних кольорах і в монохромних відтінках. Унікальна структура мозаїчної фарби дозволяє імітувати натуральні матеріали у вигляді піску, мармуру, пробкових покриттів, граніту і черепашнику.

Крім роботи з фарбопультом, нанесення мозаїчної фарби на стіни проводиться вручну. Для цього використовується структурний поліпропіленовий валик. Консистенція матеріалу не дозволяє покласти рівномірний шар. Тому через півгодини після нанесення, використовуючи шпатель із пластику або нержавіючої сталі, здійснюється розгладження поверхні. Рухи повинні бути м'які, з несильним натисканням.

Витрата матеріалу при ручному нанесенні на стіни незначно збільшується.

При дотриманні рекомендацій по підготовці основи і нанесення мозаїчної фарби оформлена поверхню тривалий час буде радувати оточуючих якісним покриттям.